Зелена карта

Придбаний поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності «Зелена Картка» гарантує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що відбулась за межами України, на території країн-членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка» з вини страхувальника.

 

Вартість страхового поліса

Розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників затверджуються Моторним (транспортним) страховим бюро України і залежать від:

  • території страхового покриття;
  • типу транспортного засобу;
  • терміну страхування

 

Страхова сума

Ліміт відповідальності за шкоду заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб та/або майну третіх осіб, та/або за моральну шкоду встановлюється законодавством країн-членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка» і залежить від правових норм країни, на території якої сталась страхова подія.

 

Термін страхування

Від 15 діб до 1 року.

 

Страхове відшкодування

Здійснення страхового відшкодування контролюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та моторним бюро країни, де сталася страхова подія. Розмір страхового відшкодування визначається згідно лімітів, що встановлені у країні, де сталася страхова подія.

 

Документи, необхідні для придбання страхового поліса

  • технічний паспорт транспортного засобу
  • посвідчення водія