КАСКО власний вибір 50/50 - економія 50%!

05.02.15
Ви впевнений в собі водій  і не бачите сенсу переплачувати кошти за КАСКО  - програма "КАСКО власний вибір 50/50" саме для Вас.
 
За 50% вартості ви отримаєте повне КАСКО, яке включає в себе всі можливі ризики (незаконне заволодіння, протиправні дії третіх осіб, ДТП, стихійні лиха, влучення каміння, падіння дерев, інших предметів, зіткнення з тваринами, самозаймання, вибух) та масу інших переваг:

•   Ви самі обираєте які опції додати, а які краще виключити з договору.
•   Керувати транспортним засобом може будь-який водій на законних підставах в незалежності від віку та стажу, що позбавляє Вас від зайвого клопоту, якщо Ви не врахували всіх можливих водіїв.
•   Не обов’язково залишати авто тільки на стоянці – зберігання авто в будь-якому місці. Також приємною перевагою є безкоштовне транспортування (в межах 1000 грн.) пошкодженого авто  до СТО (за умови неможливості пересування ТЗ власним ходом) по кожному страховому випадку.
 

Ви заощаджуєте 50% власних коштів і при цьому отримуєте КАСКО з максимально можливим наповненням та додатковими бонусами.
 
Телефонуйте: (044) 357 70 80
 
* Страхувальник сплачує 50% страхового платежу при укладенні договору, а решта 50% тільки якщо відбудеться страховий випадок.