(044) 357 70 80

Інформаційне повідомлення

22.04.2021

Повідомляємо, що з 20.04.2021 р. набрало чинності Рішення Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг Національного банку України № 21/923−пк від 19.04.2021 р. «Про застосування до ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ГЛОБАЛ ГАРАНТ» заходу впливу у вигляді тимчасового зупинення ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг».

Відповідно до даного Рішення ПрАТ «СК «ГЛОБАЛ ГАРАНТ» втрачає право:

  1. Укладати договори (продовжувати строк діючих договорів) про надання фінансових послуг із клієнтами щодо виду фінансових послуг, на провадження яких була видана ліцензія;
  2. Укладати договори (уносити зміни до діючих договорів), які мають як наслідок збільшення зобов’язань учасника ринку небанківських фінансових послуг перед клієнтами щодо виду фінансових послуг, на провадження яких була видана ліцензія, включаючи договори перестрахування.

ПрАТ «СК «ГЛОБАЛ ГАРАНТ» залишається на страховому ринку України та продовжує чітко виконувати свої зобов’язання перед партнерами та клієнтами, здійснює всі необхідні заходи для скорішої нормалізації роботи компанії, пов’язаної з укладанням договорів страхування.

Приносимо своє вибачення за тимчасові незручності та закликаємо наших партнерів і клієнтів поставитися із порозумінням до наявної ситуації.

Повернутися до каталогу